У ЛОДА купили відео про Львів за 80 тисяч гривень

logo
107538_u_loda_kupili_video_pro_lviv_za_80_tisjac.jpeg


Львівська державна адміністрація замовила ролик про «чудово розвинений туристичний регіон».

Про це пише сайт «Наші гроші.Львів».

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА уклав договір з приватним підприємцем на зйомку туристичного ролика тривалістю 2 хвилини. Угода передбачає створення привабливого образу Львівщини. Серед обов’язкових компонентів угоди показ різноманіття туристичних сфер як в активній, так і в оздоровлюючій, так і культурно-пізнавальній сферах життя. Цільовою аудиторією є зазвичай іноземні громадяни, адже ролик обов’язково має бути озвучений іноземною мовою професійним диктором-носієм мови. Також однією з головних умов є використання квадрокоптера для зйомок з повітря.

У тендері брали участь 6 потенційних виконавців. Як “приватники”, – Віталій Соболевський, Олексій Ясаков, Іван Петренко, Наталія Іскра, так і компанії – ТОВ «Діас Трейд» і «Дісней Дізайні». Тендер дістався Наталії Іскрі, хоч, зауважимо, що пропозиції учасників були в рази дешевшими. Ціна створення ролика коливалась від 13 до 52 тисяч гривень, але всіх їх відхилили. Як пояснили уу ЛОДА, через відсутність кваліфікованих працівників та нетуристичне спрямування попередніх робіт.

Кошторис від Наталі Іскри, львівської журналістки, складає з 79,2 тисяч, 30 тисяч – оренда обладнання, 20 – заробітна плата, 8,5 – виробничі витрати, – 8,3 – монтаж, все інше на підготовку до зйомки, оплата режисеру та начитка. Зазначимо, що хоч Наталя Іскра відома журналістка, директор приватної компанії «coMMuna Production» і ведуча кулінарного шоу «Сніданок з Іскрою», та це не означає, що її популярність буде гарантією найкращої роботи.

Існує безліч цікавих роликів про Львів, зроблені ентузіастами безкоштовно. Але Львівська обласна адміністрація чомусь вирішила, що для створення образу «чудового розвиненого туристичного регіону» варто викидати купу грошей.


Реклама

А поділитися?