У ЛОДА запевняють, що на Львівщині незаконної вирубки лісу стало “на половину менше”

logo
118151_u_loda_zapevnjajut_wo_na_lvivwini_nezakon.jpeg


lisy 4d16bЛьвівське обласне управління лісового та мисливського господарства прозвітувало за виконану роботу у першому півріччі 2017 року. Так, згідно із звітом, зросли обсяги реалізації продукції на 112% у порівнянні  із аналогічним періодом минулого року. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

«За 1-ше півріччя в лісах зафіксовано на половину менше незаконних вирубок в порівнянні з минулим роком. Це є результатом системної роботи лісової охорони у співпраці із правоохоронцями та громадськими організаціями. В нашій області вперше в Україні налагоджено механізм громадського контролю в лісгоспах Львівщини», – доповів начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека.

 «Кожен десятий експортний долар Львівщина заробила у лісовій галузі. Ми вже не експортуємо сировину, ми експортуємо товари. Завдяки цьому пожвавився бізнес. Лише цього року відкрито три деревообробних підприємства. В лісовій, деревообробній та меблевій  галузі працює майже  10 тисяч працівників. Лісова галузь важлива з точки зору наповнення місцевого бюджету. Однак, окрім економіки це ще й туризм, і екологія, і рекреація», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.


Реклама

А поділитися?