У «Львівелектротрансі» капітально відновлюють рухомий склад(+фото)

logo
35133_u_lvivelektrotransi_kapitalno_vidnovljuju.jpeg


Цього року у «Львівелектротрансі» стартувала програма капітально-відновлювальних ремонтів рухомого складу. Перші капітально відновлені трамвай та тролейбус вийшли на маршрути влітку цього року. Першим таким трамваєм став трамвайний вагон «Tatra KT4SU» № 1053, який був виготовлений ще у 1984 році. Після капітально-відновлювального ремонту цей трамвай отримав світлодіодне освітлення салону, кондиціонер кабіни водія, цифровий світлодіодний маршрутовказівник. Кузов вагона оздоблений сучасними алюмокомпозитними матеріалами. Вагон має тоновані панорамні вікна. Перший капітально відновлений тролейбус – це «Skoda 14Tr» № 512 1988 року виготовлення, його було відновлено після тривалого простою.

Зараз капітально-відновлювальний ремонт у трамвайному депо та вагонно-ремонтних майстернях проходять трамваї «Tatra KT4SU» № 1030 і 1100. Порівняно із першим капітально відремонтованим трамваєм, вони матимуть більш досконаліший дизайн кабіни та хвостової частини. За рахунок нової конструкції пульта керування робоче місце водія стане зручнішим та ергономічнішим. Планується, що капітально відновлені трамваї «Tatra KT4SU» курсуватимуть поряд із новими трамваями «Електрон» на трамвайній лінії на Сихів.

«На цих трамваях ми відпрацьовуємо технологію капітально-відновлювального ремонту, – говорить начальник трамвайного депо ЛКП «Львівелектротранс» Роман Іванович Василишин – До розробки технології капітального ремонту ми залучаємо кваліфікованих інженерів, в тому числі нам багато допомагають фахівці СП «Електронтранс». Надалі ми плануємо змінювати не лише зовнішній вигляд трамваїв, але і їх «начинку», оскільки існуюча реостатно-контакторна система керування електроприводом є не надто надійна, окрім того трамваї споживають дуже багато електроенергії. Тому ми плануємо в майбутньому встановлювати сучасні тиристорно-імпульсні або транзисторні системи керування електроприводом, які є більш надійні та енергоощадні».

У тролейбусному депо капітально-відновлювальний ремонт проходять два тролейбуси «Skoda 14Tr» № 541 і 552. Виготовлені вони у 1989 році і практично повністю вичерпали свій ресурс. За рахунок капітально-відновлювального ремонту їх термін експлуатації планується продовжити іще на 10 років. Як і перший капітально-відновлений тролейбус вони отримують панорамні вікна, обшивку із алюмокомпозитних матеріалів та електронні маршрутовказівкники цифрового типу. Окрім того, вони матимуть енергоощадне світлодіодне освітлення салонів.

Також до кінця року тролейбусне депо повинно отримати п`ять нових тролейбусів, виготовлених СП «Електронтранс».

Про це повідомили у Львівській міській раді


Реклама

А поділитися?