У львівський готель, де живе Саакашвілі, прийшла поліція і прикордонники

logo
130456_u_lvivskij_gotel_de_zhive_saakashvili_pri.jpeg


Вранці 12 вересня у готель «Леополіс», що розташований на вул. Театральній в центрі Львова і в якому зупинився екс-президент Грузії і екс-голова Одеської ОДА Михеїл Саакашвілі, прибули прикордонники та поліція.

За їхніми словами, вони мають намір довести Саакашвілі зміст протоколу про адмінпорушення щодо незаконного перетину ним державного кордону 10 вересня. Для забезпечення порядку вони викликали на місце поліцію.

Офіційних коментарів від прикордонної служби ZAXID.NET не вдалося отримати.

Речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська зазначила ZAXID.NET, що поліцію на місце викликали, але нікуди не впускають.

Стрім з готелю опублікований на сторінці Штабу блокади торгівлі з окупантами у мережі Facebook.

На відео не видно Михеїла Саакашвілі, але з прикордонниками спілкуються нардепи, які його супроводжують, зокрема, Семен Семенченко та адвокати.

Нагадаємо, 10 вересня колишній глава Одеської обласної адміністрації Михеїл Саакашвілі прорвався через кордон у «Шегинях». Група народних депутатів і прихильників Саакашвілі підійшли до пункту пропуску, розтягнули автомобілі, які перекривали рух, і провели Саакашвілі на українську територію.

Поліція Львівської області порушила кримінальне провадження за фактом прориву кордону екс-президентом Грузії і екс-головою Одеської ОДА Михеїлом Саакашвілі, а також його прихильниками.

Сам Саакашвілі заперечує, що його прихильники порушили закон під час прориву з території пункту пропуску «Шегині». На його думку, люди мали право на ті дії, які вони вчинили.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...