У львівській лікарні чоловік вже два місяці не виходить з коми

logo
102909_u_lvivskij_likarni_cholovik_vzhe_dva_misj.jpeg


Новини, 21.06.2017

21.06.2017, 15:04

кома, больница скорой помощиУ львівській міській лікарні швидкої допомоги чоловік більше 60 днів не виходить з коми. Про це повідомляється у групі “Варта 1”. 

Як розповідає співробітник телеканалу “Перший Західний” Маряна Підгурська, Генріх Ковальчик вже 63 день знаходиться в стані коми в реанімації міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги внаслідок перенесеного токсичного пульмоніту, який уразив його легені, печінку та мозок. Три дні тому йому зробили операцію, шунтування для відводу рідини, яка накопичується і давить на мозок. Стан трішки покращується, але грошей на подальше лікування вже немає. За словами його дружини Маряни, кожен день Генріха у лікарні обходитися до 2 тис. грн тільки на ліки, не враховуючи обстеження. На лікування вже витрачено понад 240 тис. гривень.

“Спочатку справлялися самі, але тепер вже немає звідки чекати допомоги. Тому дружина просить допомоги в небайдужих людей”, – наголошує автор повідомлення.

В львовской городской больнице скорой помощи мужчина больше 60 дней находится в коме. Об этом сообщается в группе “Варта 1”. 

Как рассказывает сотрудник телеканала “Первый Западный” Марьяна Подгурская, Генрих Ковальчик уже 63-й день находится в состоянии комы в реанимации городской клинической больницы скорой медицинской помощи вследствие перенесенного токсического пульмонита, который поразил его легкие, печень и мозг. Три дня назад ему сделали операцию, шунтирование для отвода жидкости, которая накапливается и давит на мозг. Состояние немного улучшается, но денег на дальнейшее лечение уже нет. По словам его жены Марьяны, каждый день Генриха в больнице обходиться до 2 тыс. грн только на лекарства, не считая обследования. На лечение уже потрачено более 240 тыс. гривен.

“Сначала справлялись сами, но теперь уже неоткуда ждать помощи. Поэтому жена просит помощи у небезразличных людей”, – отмечает автор сообщения.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?