У Львівській міськраді планують полегшити життя малому бізнесу

logo
114980_u_lvivskij_miskradi_planujut_polegshiti_z.jpeg


У Львівській міськраді планують полегшити життя малому бізнесу

ГО «Клуб ділових людей» та Львівська міська рада підписали меморандум щодо співпраці для вирішення проблем у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Про це повідомляє кореспондент Lvivnews.com.ua.

Підписання меморандуму стало завершенням тримісячного проекту «Адвокація для розвитку торгівлі» за сприяння ЄС та Інституту економічних досліджень, та політичних консультацій.

Результатом цього проекту стало сформулювання списку проблем, з якими стикаються представники малого та середнього бізнесу, які працюють у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

«Нашим завданням було зрозуміти, які проблеми є у бізнесу в імпорті, експорті продукції та які є шляхи їх вирішення», – каже голова ГО «Клуб ділових людей» Микола Савуляк.

Меморандум, який підписали у міській раді, покликаний вирішити ряд проблем, зокрема:- Непрозоре інформування щодо використання торговельних квот;- Брак інформації щодо механізмів роботи у сфері експорту та імпорту;- Некомпетентність брокерів, з якими здебільшого співпрацює малий бізнес, щоб зекономити свій час;- Значна кількість контролюючих органів та інше.

Для вирішення проблем в «Клубі ділових людей» напрацювали кілька рекомендацій, частина з яких запрацює уже з цієї осені. Йдеться, зокрема, про реєстр брокерів, створення інформаційного ресурсу, здатного надавати актуальну та корисну інформацію та рекомендації для малого бізнесу.

Зі свого боку міська влада всіляко сприятиме залученню грантів для сприяння участі львівських підприємців у міжнародних виставках, семінарах, та програмах обміну досвідом.

А поділитися?Вам має сподобатись...