У Львівській міськраді створили департамент сміття і призначили Садовому двох нових заступників

logo
80159_u_lvivskij_miskradi_stvorili_departament_.jpeg


Сьогодні, 6 квітня, під час засідання сесії Львівської міської ради депутати погодили створення департаменту поводження із твердими побутовими відходами, а також призначення двох нових заступників меру Львова. Про це повідомляє із сесійної зали кореспондент Львівського порталу.

Геннадій Васьків

Так, ухвалою затверджується заступником міського голови з фінансово-економічних питань –Васьків Геннадій Володимирович, заступником міського голови з містобудування – Дацківа Ростислава Михайлович, заступником міського голови з питань житлово-комунального господарства – Бабак Сергій Богданович.

Сергій Бабак

Як відомо, Геннадій Васьків – директор ТзОВ «Дунапак Україна». Ростислав Дацьків раніше був заступником міського голови з фінансово-економічних питань, Сергій Бабак керував департаментом житлового господарства.

Також ухвалою затверджується персональний склад виконавчого комітету Львівської міської ради:

Садовий Андрій Іванович

Забарило Анатолій Юрійович

Литвинюк Марта Василівна

Бабак Сергій Богданович

Васьків Геннадій Володимирович

Дацків Ростислав Михайлович

Москаленко Андрій Олександрович.

Під час обговорення цього питання окремі депутати висунули ще дві кандидатури до складу виконавчого комітету ЛМР: Ореста Печенка, якому приписують дотичність до грального бізнесу у Львові та керівника ДСНС У Львівській області Сергія Дмитровського.

Також депутати створили департамент поводження з ТПВ.

«Враховуючи зміни у складі заступників створюємо департамент поводження з ТПВ, якому підпорядковуватимуться управління оперативного поводженні з відходами та управління системного поводження з відходами», – наголосила керівник юридичного департаменту Гелена Пайонкевич.


Реклама

А поділитися?