У Львівській міськраді відзвітували про ліквідацію наслідків стихії

logo
139441_u_lvivskij_miskradi_vidzvituvali_pro_likv.jpeg


14:48 6 жовтня 2017 р.

Фото: зі сторінки ГО «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook»

У ЛМР запевнили: «Працюватимуть комунальники і завтра, щоб місто були прибраним і чистим».

У прес-службі Львівської міськради повідомили сьогодні, 6 жовтня: «Внаслідок негоди – шквалистого вітру, який був сьогодні вночі, в парках міста повалені дерева, є пошкоджені дахи та лінії електропередач в будинках, закладах освіти та медицини, а також пошкоджені автомобілі, на які впали гілки дерев. Комунальні служби міста оперативно ліквідовують наслідки негоди, а також двірники очищають хідники від листя. Працюватимуть комунальники і завтра, щоб місто були прибраним і чистим.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк розповіла під час брифінгу: «Внаслідок стихії, яка мала місце цієї ночі, у нас впало 121 дерево. Зараз працюють бригади, ліквідовують наслідки стихії. Вночі працювали служби ДСНС. В першу чергу було завдання розгородити дороги, щоб забезпечити проїзд транспорту. Зараз також проводяться ліквідаційні заходи наслідків стихії і вони триватимуть до кінця дня і, якщо треба, то і вночі для того, щоби повністю  всі дерева розкрижити, забрати і вивезти».

Чиновник також повідомила: «Пошкоджено 18 ліній електропередач. Зі самого ранку працюють п’ять бригад – ліквідовують наслідки стихії.Також було пошкоджено чотири мережі «Львівелектротрансу», через що 13-й і 25-й маршрути тролейбусів не їхали до дев’ятої години ранку. Також в результаті того, що гілка впала на вул. Бандери на лінію електротранспорту, припинив рух трамвай №1 і пішов по дев’ятому маршруту. Тобто трамваї здебільшого їздили у звичному режимі, а тролейбуси до дев’ятої години частково не курсували».

Директор департаменту також розповіла: «Пошкоджено вісім автомобілів внаслідок падіння дерев і гілок. Зараз на місці працюють і слідчі органи, і страхові компанії, і комунальні служби для того, щоб цю ситуацію врегулювати. Пошкоджено дві зупинки на вулиці Рубчака, 2 і 4, і зараз Франківська адміністрація працює над тим, щоби відновити ці зупинки. І орієнтовно до вівторка вони будуть відновлені».

Ірина Маруняк також повідомила: «Якщо говорити про будинки, то пошкоджено незначну кількість дахів і парапети в одиничних випадках. Загалом це у вісьмох будинках. І зараз також працюють бригади. Також пошкоджено два МАФи на проспекті Свободи, але це є приватна власність, і власники зараз займаються тим, щоб їх відремонтувати. Також в місті дуже багато листя, і зараз працюють двірники, складають це листя в пакети. Вони будуть працювати до кінця дня і будуть працювати завтра, щоб місто було прибране, чисте, ошатне.  Зараз основне завдання – ліквідувати наслідки стихії, щоб забезпечити якісну життєдіяльність  мешканців міста і завершити до кінця дня максимально те, що можна».

Про це повідомили сьогодні, 6 жовтня, в прес-службі Львівської міськради. Більше подробиць – на її сайті.


Реклама

А поділитися?