У Львівській області 6 осіб отруїлися грибами, всі госпіталізовані і перебувають у вкрай важкому стані

logo
140002_u_lvivskij_oblasti_6_osib_otrujilisja_gri.jpeg


У Львівській області 6 осіб отруїлися грибами, всі госпіталізовані і перебувають у вкрай важкому стані

Шість жителів Радехова і Жидачівського району Львівської області отруїлися грибами. Всі постраждалі були госпіталізовані і перебувають у вкрай важкому стані, повідомило інтернет видання ZAXID.NET.

“Львівські медики зараз борються за життя шести осіб, у тому числі і 15-річного підлітка, які імовірно отруїлися блідими поганками. П’ятеро постраждалих, в тому числі й цілу родину з трьох осіб, привезли до Львова з Радехова. До реанімації також потрапив і житель Жидачівського району. Стан усіх постраждалих, за словами медиків, вкрай важкий “, – йдеться в інформації на сайті видання в неділю.

Серед отруєних грибами – ціла сім’я з Радехова, батько, мати і син-підліток, а також їх сусідка, яка разом з цією сім’єю збирала гриби. Всі вони, за винятком підлітка, доставлені в реанімацію Львівської обласної клінічної лікарні. 15-річного хлопця госпіталізували в реанімацію Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру ( “Чорнобильська лікарня”)

Як повідомила завідувачка відділенням анестезіології, інтенсивної терапії та реанімації Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Ірина Щуровська, 15-річного хлопця до них привезли ввечері в п’ятницю. Стан вкрай важкий. У нього є печінкова недостатність. Результати аналізів ще немає, але за симптоматикою лікарі підозрюють, що він разом зі своїми батьками і сусідкою отруївся блідою поганкою.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...