У Львівській області на підробленій горілці заробили чотири мільйони

logo
102524_u_lvivskij_oblasti_na_pidroblenij_gorilci.jpeg


У Львівській області на підробленій горілці заробили чотири мільйони

У місті Стрий затримали шістьох “хіміків”, які організували виробництво та збут фальсифікованої горілки під виглядом продукції більше 10 відомих торгових марок України.

“У червні минулого року було затримано вантажівку з горілкою, де марки акцизного збору, наклеєні на пляшках, містили ознаки підробки. На місці події було вилучено 21 тисяч пляшок”, – повідомляє львівська поліція.

Незабаром “міні-завод” відшукали в одному з нежитлових приміщень Стрия. У двох багатотонних цистернах замішують “бодягу”, і через систему насосів і шлангів “горючу” рідину розливали в пляшки. Готовий продукт, упакований за всіма правилами маркетингу, упаковували в паперові піддони і розвозили по торговим мережам.

Минулого року там розлили понад 50 тисяч пляшок підробленої горілки, вартістю близько чотирьох мільйонів гривень. У той же час поліцейські вилучили ще 20 тонн спирту, які планувалося використовувати в майбутньому.

Зловмисників взяли під варту, але незабаром вони вийшли під заставу. Тепер їм загрожує до 12 років в’язниці з конфіскацією майна.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...