У Львівській області реорганізовують лабораторії ветсанекспертизи

logo
114847_u_lvivskij_oblasti_reorganizovujut_labora.jpeg


У області триває реорганізація лабораторій ветсанекспертизи ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області. Про це сьогодні, 26 липня, під час брифінгу повідомив заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області, передає кореспондент Львівського порталу.

Як він пояснив, усі лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи області переводять у склад двох акредитованих –міжрайонної лабораторії у Пустомитах та Львівської регіональної лабораторії.

«На території Львівської області діє дві лабораторії – міжрайонна в Пустомитах та регіональна у Львові. В рамках реорганізації всі лабораторії ветеринарно-санітраної експертизи переводимо в склад цих двох. Це робиться перш за все для того, щоб покращити ефективність роботи, оскільки ці дві лабораторії мають не погані умови фінансування, тому ми зможемо забезпечити достатню кількість реактивів та необхідних засобів для того, щоб швидко та якісно робити наші дослідження і тим самим підтверджувати безпечність продуктів, які реалізовуються на ринку», – розповів Ростислав Волошин.

Водночас він пояснив, що лабораторії ветсанекспертизи працюють на кожному ринку, де продають продукцію тваринного походження, і загалом у області їх є 42.

«Що стосується роботи лабораторій, то хочу сказати, що ні один ринок, який продає продукцію тваринного походження, не може існувати, якщо там нема лабораторії ветеринарно-санітраної експертизи. Є у нас такі ринки, де продається дуже мало продуктів тваринного походження, то там лабораторії нема, але контроль здійснюють спеціалісти львівської та пустомитівської лабораторій, оскільки у кожному районі вони мають свої філії», – зазначив заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Додамо, що реорганізація лабораторій ветсанекспертизи розпочалася 14 липня і має завершитися до 15 вересня.

«Думаю, робота лабораторії ще більше покращиться і ми зможемо гарантувати всім споживачам те, що вони купують якісну та безпечну продукцію на ринках», – зауважив Ростислав Волошин.

Своєю чергою перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський наголосив, що зміни в установі покращать якість та своєчасність надання послуг бізнесу, а також запобігти проявам корупції.

«Перш за все це можливість надавати якісні послуги, адже лабораторії входитимуть в склад обласних лабораторій, повноваження яких поширюється на територію всієї області. Відтак, вони зможуть збільшити кількість послуг, які будуть надавати власне ці безпосередні лабораторії на ринках», – сказав він.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...