У Львівській ОДА не задоволені роботою “AVE-Львів” і можуть частково припинити співпрацю

logo
113982_u_lvivskij_oda_ne_zadovoleni_robotoju_ave.jpeg


Сьогодні, 24-го липня, губернатор Львівщини Олег Синютка під час брифінгу із журналістами розповів, що компанія “AVE”  не справляється з вивозом ТПВ, тож з нею обласна влада може частково розірвати угоду про співпрацю.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Так, за словами Синютки, компанія-перевізник ТПВ має всі можливості для того, аби вивозити сміття з території міста та області, однак з невідомих причин, транспортування ТПВ виконується не систематично.

“Компанія сьогодні є аутсайдером і створює відповідні проблеми для вивозу сміття, хоча має можливості нормально працювати”, – зазначив Синютка,

Водночас, Олег Михайлович зазначив, що фірма “AVЕ” не залишить ринок перевезень ТПВ навіть після розірвання угоду про співпрацю.

“АВЕ-Львів” буде працювати тільки з тим обсягом ринку, де вона має і технічні і фінансові засоби”, – сказав Синютка.

Зазначимо, що станом на сьогодні “АВЕ” має близько 40 неприбраних майданчиків на території Львова.

Нагадаємо, що  23-го червня цього року мер Львова Андрій Садовий передав повноваження щодо вивозу сміття з міста Львівській ОДА. Тоді обласна адміністрація взяла на себе зобов’язання у 20-тиденний термін очистити перенакопичені сміттєві майданчики, а в подальшому налагодити системний вивіз ТПВ з міста Львова, повернути та координувати перевізників ТПВ.

Додамо, що в мерії Львова сьогодні, 24-го липня, нарахували 52 майданчики з перенакопиченим сміттям. 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...