У Львівській ОДА оприлюднили екологічний паспорт

logo
u_lvivskij_oda_opriljudnili_ekologichnij_pasport.jpg


Департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації підготовлено черговий “Екологічний паспорт Львівської області”, у якому подано об’єктивну екологічну інформацію про стан основних природних ресурсів області, найважливіші екопроблеми нашого регіону. Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської ОДА. 

“Основними розділами “Екопаспорту” є стан демографічної ситуації у Львівській області, перелік екологічно небезпечних об’єктів, аналіз стану атмосферного повітря, водних, земельних та лісових ресурсів, тваринний та рослинний світ, природно-заповідний фонд, поводження з відходами, державний контроль за додержанням вимог природоохоронного законодавства, планування природоохоронної діяльності та інше”, – повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник.

Інформація, викладена в “Екологічному паспорті” на 170 сторінках, надана Департаменту екології територіальними органами Міністерств і відомств, структурними підрозділами Львівської облдержадміністрації.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

А поділитися?Вам має сподобатись...