У львівській психлікарні пацієнт захопив у заручники кілька десятків хворих

logo
118003_u_lvivskij_psihlikarni_pacient_zahopiv_u_.jpeg


У п’ятницю, 4 серпня, у Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні 30-річний пацієнт взяв у заручники групу інших пацієнтів. Правоохоронці штурмом звільняли заручників, внаслідок інциденту 10 пацієнтів психлікарні отримали поранення.

Близько 19:00 до правоохоронців надійшов виклик від працівників лікарні про те, що один з їхніх пацієнтів взяв у заручники кілька десятків осіб. Чоловік розбив вікно і наніс собі тілесні ушкодження. На місце виїхало близько десяти екіпажів патрульної поліції. Після приїзду правоохоронці локалізували зловмисника і коли почули крики про допомогу, вирішили брати штурмом приміщення із заручниками.

«Близько 19:00 чоловік почав поводитись неадекватно, заблокував двері у відділення, де перебували 76 пацієнтів, пошкодив майно та розбив вікна. Склом з розбитого вікна чоловік травмував десятьох пацієнтів, троє з яких зараз перебувають у важкому стані. Усім потерпілим лікарі надають допомогу», – повідомив заступник начальника головного управління Нацполіції Львівщини Тарас Сабанюк.

Під час штурму п’ятеро поліцейських отримали поранення. За інформацією правоохоронців, 30-річний львів’янин, який взяв у заручники пацієнтів, від 2013 року перебував на примусовому лікуванні за вбивство батька. Місяць назад його відпустили додому, однак за клопотанням родичів сьогодні, 4 серпня, об 11:00 його знову помістили до психлікарні.

Штурм приміщення із заручниками у львівській психлікарні (відео Ігоря Зінкевича)

Наразі правоохоронці ще з’ясовують причини та обставини інциденту.


Реклама

А поділитися?