У Львівському ботанічному саду розцвіли 240 сортів лілійника

logo
108076_u_lvivskomu_botanichnomu_sadu_rozcvili_24.jpeg


Новини, 06.07.2017

06.07.2017, 17:38

лилейник, ботанический сад, прогулкаБотанічний сад ЛНУ ім. Івана Франка запрошує на прогулянку серед різнобарвних лілійников, які цвітуть всього один день. Про це повідомляється на офіційній сторінці ботсаду у Facebook. 

“Швидкоплинна краса. Квітка лілійника милує наше око всього один день. Їх часто можна зустріти посеред міста, але в нашому Саду зібрана колекція з 240 сортів. Запрошуємо цієї неділі у Ботсад на вул. Кирила і Мефодія на затишну прогулянку серед оранжевих, жовтих та рожевих барв. Приходьте з найріднішими!”, – зазначається у повідомленні.

Час заходу традиційний – з 14:00 до 18:00.

Ботанический сад ЛНУ им. Ивана Франко приглашает на прогулку среди разноцветных лилейников, которые цветут всего один день. Об этом сообщается на официальной странице ботсада в Facebook. 

“Мимолетная красота. Цветок лилейники радует наш глаз всего один день. Их часто можно встретить в городе, но в нашем Саду собрана коллекция из 240 сортов. Приглашаем это воскресенье в Ботсад на ул. Кирилла и Мефодия в уютную прогулку среди оранжевых, желтых и розовых красок. Приходите с родными!”, – отмечается в сообщении.

Время мероприятия традиционное – с 14:00 до 18:00.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?