У Львівському цирку збирають підписи на підтримку виступів з тваринами

logo
37402_u_lvivskomu_cirku_zbirajut_pidpisi_na_pid.jpeg


У Львівському цирку, де стартувала нова програма «Золотий цирк Європи та Азії», розпочали збір підписів на підтримку номерів з тваринами. Зараз у парламентському комітеті екології на розгляді перебуває законопроект про заборону використання тварин у цирку. А це, вважає комерційний директор Львівського цирку Роман Здреник, призведе до остаточного знищення цього закладу.

«Це практично неможливо, бо цирк перестане існувати. Є якісь традиції виховання гуманного відношення до тварин. Ми за те, щоб тварин доглядали так, як повинно бути. Рятувати їх потрібно не в стаціонарних цирках. Рятувати треба на вулицях, в пересувних цирках. Я вірю, що переможе здоровий глузд. Повірте, часом люди живуть сьогодні гірше, ніж деякі тварини в цирку. Це насправді так. Тому ми б хотіли, щоб цирк зберігся в такому вигляді як нині, можливо, з якимись поправками, які б захищали тварин», ― наголосив Роман Здреник.

Нагадаємо, у квітні 2015 року Верховна Рада заборонила пересувні зоопарки, виставки диких тварин, а також діяльність дельфінаріїв, які не мають природної морської води. 13 липня 2016 року виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про заборону діяльності пересувних цирків на території міста. 


Реклама

А поділитися?