У львівському дитсадку собака вкусив дитину

logo
84150_u_lvivskomu_ditsadku_sobaka_vkusiv_ditinu.jpeg


У Львові собака вкусив дитину на території дитсадка. Тварину привів один із охоронців дошкільного закладу, аби мати підмогу під час нічних чергувань.

Бабуся забрала онуків зі садочка і залишилася з 5-річною Даринкою і 3 річним Артемом гуляти на території. Заклад уже не працював, дітей не було. О 19:00 на роботу прийшов сторож. Територію він не оглянув і випустив собаку.

У дівчинки синці від укусів на ручці і сильний переляк. Тварину вже перевірили ветеринари, за нею спостерігатимуть ще 11 днів, аби переконатися, що немає сказу. Водночас, собака має відповідні щеплення і з дозволу завідувача перебуває на території для охорони.

Посилити охорону псом, адміністрація садочка вирішила після кількох непроханих гостей. Завідувач каже, злодії нишпорили навіть в групах садочка. Тож, охоронець запропонував привести свого пса.

Почути версію самого вахтера нам так і не вдалося. Він не відповідає на дзвінки. Тим часом, у міському управлінні освіти почали службове розслідування.

Насправді сторож порушив свої посадові обов’язки, оскільки не обійшовши територію, не переконавшись, що вона є без відвідувачів, відпустив собаку. Звичайно, будуть прийняті певні управлінські рішення, оскільки не було дотримано одного з основних правил керівника навчального закладу – забезпечення безпечних умов перебування дітей у дошкільному навчальному закладі,– заявила начальник міського управління освіти Зоряна Довганик.

Після цього випадку на території садочка завідувач вирішила остаточно відмовитися від чотирилапого охоронця.

А поділитися?