У львівському дитсадку встановили перший «розумний» датчик

logo
34725_u_lvivskomu_ditsadku_vstanovili_pershij_r.jpeg


У львівському дитячому садочку №159 на вул. Пулюя, 7 встановили перший «розумний» датчик, завдяки якому дотримуватися належного рівня вологості й температури повітря, а також освітленості в приміщенні буде набагато простіше – її тепер можна побачити на спеціальній веб-сторінці.

Датчик «AirQ» допомагає визначити оптимальне середовище для перебування діток. Отримавши дані про показники в приміщенні, навчальні заклади зможуть оптимізувати свою роботу та створити для малечі умови, аби вона могла комфортно відпочивати, навчатися та розвиватися.

Для встановлення датчика у приміщенні потрібні розетка та Wi-Fi точка. «З часом плануємо додати сонячні панельки, які будуть живити сенсор протягом дня і заряджати акумулятор, тому він стане повністю автономним», – розповів один з розробників датчика компанії «KindGeek» В’ячеслав Долгов.

Максимально допустима площа для одного сенсора – 30 м кв., тож розробники радять встановлювати декілька пристроїв у кімнаті.

«У планах – створити цілу систему, яка допоможе моніторити та вдосконалювати навчальні заклади. Хочемо додати сенсор СO2, тобто вуглекислого газу, та сенсор шуму, який дасть можливість моніторити, чи діти в садочку сплять насправді і впродовж якого періоду. Також у розробці IR-камери, які дадуть змогу стежити за малечею під час сну і давати інформацію про температуру та емоційний стан кожного», – розповів співзасновник компанії-розробника Антон Скрипник.

Розробники запевняють, що пристрій абсолютно безпечний. Коштуватиме такий сенсор небагато, хоча наразі остаточної ціни ще немає.


Реклама

А поділитися?