У львівському електротранспорті через QR-коди можна придбати два квитка за ціною одного

logo
107488_u_lvivskomu_elektrotransporti_cherez_qr_k.jpeg


До кінця вересня пасажири львівського електротранспорту зможуть за допомогою смартфонів придбати два квитки за ціною одного. Крім Львова, акція діятиме ще в 14 містах України.

Як повідомили в прес-службі «ПриватБанку» до 30 вересня пасажири електротранспорту, оплативши квиток за допомогою Mastercard та QR-коду, отримають другий квиток того ж дня.

«Гроші повертаємо за другий квиток, що було сплачено того ж дня. Кількість квитків на одного клієнта впродовж акції – без обмежень», – зазначили в «ПриватБанку».

Зазначимо, що вартість загального квитка у львівському електротранспорті становить 2 грн, пільгового – 1 грн.

Для того, щоб оплатити проїзд за допомогою сматрфона, пасажир має відсканувати розміщений у трамваї QR-код на відстані 40-50 см (пристрій має бути підключений до інтернету). Після цього слід обрати картку для оплати та натиснути «Оплатити». Після оплати пасажир отримає у додатку Privat24 квиток, який треба закомпостувати.

Крім Львова, акція діє у Дніпрі, Херсоні, Чернігові, Івано-Франківську, Конотопі, Білій Церкві, Запоріжжі, Сумах, Хмельницькому, Черкасах, Дружківці, Краматорську, Миколаєві, Олександрії.

Нагадаємо, з 24 січня у Львові розпочала діяти система безготівкового розрахунку в електротранспорті. Спочатку оплатити проїзд за допомогою смартфона можна було у трамваї №8 (площа Соборна – Сихів), а пізніше – у всьому електротранспорті. Спочатку через смартфон можна було придбати лише загальний квиток, а з травня – пільговий.

А поділитися?