У львівському кафе, де отруїлися 12 людей, проводять перевірку

logo
u_lvivskomu_kafe_de_otrujilisja_12_ljudej_provodjat_perevirku.jpg


За інформацією Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф 6 липня о 09:30 год. зафіксовано групове захворювання, що проявляється симптомами гострої кишкової інфекції, виникло внаслідок того, що 4 липня були на святкуванні “хрестин” в кафе “Імперія” у  м. Львові по вул. Торфяній,4 (Шевченківський район).

Станом на 19:00 год. 6 липня у інфекційне відділення лікарні госпіталізовано 12 осіб, із них 1 дитина, з діагнозом – гостра кишкова інфекція.

Пацієнти госпіталізовані в інфекційне відділення в стані середньої важкості. Постраждалим проводиться повний комплекс лікувально-діагностичних міроприємств, відповідно до протоколів МОЗ України. Налагоджене взаємоінформування між КЗ ЛОР ” Львівським обласним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”, спеціалістами Львівської обласної клінічної лікарні та відповідальними особами Львівського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України у Львівській області.  У вогнищі інфекції проводиться епідрозслідування.

Причина можливого отруєння з’ясовується.

А поділитися?