У львівському парку «Горіховий гай» висадили соняшники Богдана Гаврилишина

logo
101069_u_lvivskomu_parku_gorihovij_gaj_visadili_.jpeg


Соняшники ім. Богдана Гаврилишина висадили у нашому місті його друзі та послідовники. Так вшанували пам’ять знаного у світі економіста, науковця та мецената. У жовтні минулого року він у 90-річному віці помер.

А соняшник є логотипом фонду Богдана Гаврилишина, який він створив ще за життя, щоб навчати молодих українців. Тому у фонді спеціально вивели окремий сорт насіння. У різних містах України його роздали нинішнім та колишнім учасникам навчальних програм фонду.

У Львові соняшники Богдана Гаврилишина висіяли на пл. Вишиваного. Як кажуть організатори, допоки ці соняшники визріватимуть, люди, які їх посадили, мають втілити в життя свої позитивні ініціативи. І відповідальні вони при цьому найперше перед собою.

«Людина, яка садить, має про це розповісти у соціальних мережах. Вона має потім сфотографуватися із цим соняшником, який виросте. Взагалі ця акція має хештег у соціальних мережах. І люди, які висаджують ці соняшники по всій Україні, а їх є вже багато, вони ставлять цей хештег і потім дуже легко перевірити, чи людина виконала свою обіцянку, чи не виконала», – розповіла координаторка акції у Львові Ярина Капітан.


Реклама

А поділитися?