У львівському Парку культури встановлять нові італійські атракціони за майже ₴4 млн

logo
31910_u_lvivskomu_parku_kulturi_vstanovljat_nov.jpeg


ЛКП «Львівський центральний парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького»  підписало договір з ТОВ «Італпарк» на постачання двох дитячих атракціонів за 3,93 млн грн. Про це повідомляють «Наші гроші. Львів».

Зокрема, йдеться про атракціон «Обертальні чашки», де буде 24 посадкових місця, та «Дитячу вежу падіння» на 6 місць. Вони розраховані на дітей віком 3-12 років.

«Зараз атракціони почали виготовляти в Італії, через два місяці вони будуть доставлені у парк. Їх встановлять на місці застарілого атракціону «Північ», який ми демонтуємо. Там достатньо місця, щоб розмістити два нові атракціони», – прокоментував ZAXID.NET директор парк культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького Олександр Молодий.

Зразок атракціону “Обертальні чашки”

Фірма-переможець забезпечує доставку, установку, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи та навчання обслуговуючого персоналу. Гарантія на атракціони – не менше року.

Зразок атракціону “Вежа падіння”

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Атракціон-Сервіс» Володимира Сивашенка, яке пропонувало атракціони за 3,99 млн грн. ТОВ «Італпарк», яке виграло торги,  належить киянину Олексію Москаленку.


Реклама

А поділитися?