У львівському ТЦ жінка дала касиру сумнівну купюру (фото)

logo
122854_u_lvivskomu_tc_zhinka_dala_kasiru_sumnivn.jpeg


Новини, 20.08.2017

20.08.2017, 08:50

100 гривен, фальшивкаВ торговому центрі Львова жінка намагалася розрахуватися сумнівною купюрою в 100 гривень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Франківський відділ поліції 18 серпня надійшло повідомлення про те, що в одному із торгових центрів жінка намагалась заплатити за придбаний товар 100-гривневою купюрою, яка, ймовірно, є фальшивою. Зокрема, вона відрізнялася від інших за кольором та якістю паперу. Крім того, був розмитий водяний знак. Правоохоронці встановили, що цією банкнотою розраховувалась на касі 57-річна львів’янка. Сумнівна купюра вилучена та скерована на експертизу.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

В торговом центре Львова женщина пыталась рассчитаться сомнительной купюрой в 100 гривен. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Во Франковский отдел полиции 18 августа поступило сообщение о том, что в одном из торговых центров женщина пыталась заплатить за приобретенный товар 100-гривневой купюрой, которая, вероятно, является фальшивой. В частности, она отличалась от других по цвету и качеству бумаги. Кроме того, был размыт водяной знак. Правоохранители установили, что этой банкнотой рассчитывалась на кассе 57-летняя львовянка. Сомнительная купюра изъята и направлена ​​на экспертизу.

Решается вопрос об открытии уголовного производства.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...