У львівському театрі імені Леся Курбаса відреставрували двері та вікна. Фото

logo
36184_u_lvivskomu_teatri_imeni_lesja_kurbasa_vi.jpeg


У серпні-жовтні цього року відбулись реставраційні роботи у театрі ім. Леся Курбаса. Що саме відреставрували, та що ще планують довести до ладу, дізнавалось Tvoemisto.
фото : Urban Project, Lviv

фото : Urban Project, Lviv

Що саме відреставрували, розповів Микола Береза , директор театру ім. Леся Курбаса: “На першому поверсі відрестарували п’ять подвійних вхідних дверей та одне невеличке віконце в гардеробному приміщенні . На другому – чотири великих вікна , та одне вікно з дверима на балкон. Якщо були сегменти вікон чи дверей, що не піддавалась реставрації, ці частинки замінювали, але про заміну повністю не йшлося”. 

Нагадаємо, частини театру реставрували з  серпня по жовтень цього року. Реставрацію здійснили відповідно до партнерського проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова» , який втілюється  Львівською міською радою та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH на замовлення Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини (BMZ).

 

фрагменти реставрованих дверей на першому поверсі будівлі

За словами Миколи Берези, під час робіт театр не припиняв працювати: “У період реставрації ми дещо підкорегували репертуар,  намагались проводити менше репетиції та вистав, але разом з тим у нас була можливість порозумітись та узгодити час робіт з виконавцями, тому у програму це великих змін не внесло.”

Щодо майбутніх робіт, очікується, перш за все,  ремонт комунікаційних шляхів, зокрема, ремонт системи опалення . За словами директора театру : ” Уже підписано угоду про складання проектно-кошторисної документації проекту, лише після цього ми зможемо спланувати детальніше, який період займе реставрація, коли початок робіт та інші деталі. Швидше за все, їх зможуть розпочати вже по закінченню опалювального сезону.” Виконавцем ремонту системи опалення у театрі ім. Леся Курбаса буде “Львівтеплоенерго”. 

Спілкувалася Олена Ільків

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...