У Львові активісти вийшли на протест, аби нагадати про проблеми міста

logo
u_lvovi_aktivisti_vijshli_na_protest_abi_nagadati_pro_problemi_mista.jpg


п’ятниця, 8 липня, 2016, 11:55
Львів

У Львові активісти вийшли на протест, аби нагадати про проблеми міста

Сьогодні, 8 липня, у Львові на просп. Шевченка кілька десятків людей вийшли на мовчазний протест. Таким чином вони хочуть привернути увагу влади міста до наболілих проблем.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Кожен мітингувальник тримав у руках плакат, де йшлося про певну проблему.

«Ми уже десятий день проводимо акцію, яка є безстроковою. Фактично щодня до нас приходять люди з проблемами, які потім ілюструємо на плакатах. Питання є різні. До прикладу, щодо стану фасаду, тротуарів, ліфтів, дахів, незаконних забудов, – повідомив член ГО «Розвиток громади», що започаткувала акцію, Олег Долінський. – Також ми ілюструємо на плакатах відповіді міської ради, які надходять людям. Перше, що ми відзначили, те, що роками не вирішують їхні проблеми. Друге – це відписки ЛМР, на кшталт «Створюйте ОСББ і вирішуйте проблеми самі».

Учасник акції п. Юрій тримав у руках плакат із написом «Ліфт у Львові – атракціон страху».

«Більшість ліфтів перебувають в аварійному стані. Ними досить небезпечно їздити, а є люди, яким фізично важко добиратися до верхніх поверхів. Термін експлуатації деяких ліфтів закінчився 10-15 років тому, зокрема, у Франківському, Сихівському районах. На це я і хочу звернути увагу», – пояснив активіст.

П. Тарас тримав у руках плакат щодо стану пам’яток ЮНЕСКО.

«У Львові близько 50 незаконних забудов на території, що під охороною ЮНЕСКО. Однак влада на це уваги не звертає», – зазначив він.

«Наші акції мовчазні, бо, на жаль, вже немає про що говорити – нас влада не чує. Крім того, відзначу, що поки до нас не підійшов жоден чиновник, не запитав, чому ми стоїмо, не подивися, які є проблеми, не запросив до кабінету, не запропонував спільно вирішувати питання», – додав Олег Долінський.

Він також пояснив, що акція почалася після пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі: «Ми подумали, що не тільки там є проблема і безгосподарність, і вирішили це показати».

Активісти щодня проводять пікет у різних місцях. З наступного тижня їх можна буде побачити у спальних районах міста.

Нагадаємо, протест розпочався акцією «Наобіцяв, а не зробив» 24 червня біля головного входу в Парк культури біля фонтану. На джазовому дійстві люди стояли із англомовними плакатами про проблеми Львова.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...