​У Львові автомобілісти протестуватимуть за RуаnAir

logo
110064_u_lvovi_avtomobilisti_protestuvatimut_za_.jpeg


Сьогодні у Львові відбудеться громадська акція “Зберегти RуаnAir”. Організатори закликають власників машин підтримати цю акцію, адже ця компанія і польоти стали таким собі символом права людей на доступну мандрівку.

Про це повідомляють у прес-службі Львівської міської ради.

Учасники акції мають намір викласти з машин назву компанії на території паркінгу “Арени Львів”.

Організатори розповідають, що люди вже користуються цими лоукостами, але з інших країн. Коли випала можливість літати з наших аеропортів, звісно, що попит на такі квитки б був. Сьогодні час змінити старі традиції та почати відстоювати своє право на доступні та зручні мандрівки. Крім того, на їхню думку, для України загалом важливі інвестиції та відкритість – а лоукости потенційно дозволять відкритись новому потоку туристів в Україну.

“Ми хочемо відстояти свої права! Зараз ми звертаємось до двох людей – Президента та Прем’єр-міністра України. Або ж вони далі тримаються олігархів і забезпечують їх підтримку, або ж дійсно дадуть можливість літати по світу за доступними цінами усім охочим українцям”, – розповів Юрко Назарук, один з власників Холдину !FEST.

Акція пройде під гаслом – “Приїдь на годину аби мати можливість літати завжди”.

Також учасники акції не виключають можливості проведення інших протестів проти відходу компанії з України.

Додамо, що усі учасники, які хочуть приєднатись, мають зареєструватись у спеціальній формі та підписати вимоги акції. Більше інформації за посиланням.

Хештеги події – #SaveRyanairForUkraine #ХочуЛітати

Нагадаємо, раніше “Львівські” повідомляли, що ірландська компанія не домовилась із керівництвом київського аеропорту, тому оголосила про вихід з України.


Реклама

А поділитися?