У Львові банда викрала і накачала наркотиками пенсіонера заради його квартири

logo
118277_u_lvovi_banda_vikrala_i_nakachala_narkoti.jpeg


Від чоловіка вимагали переписати право власності на бандитів.

У Львові затримали банду, яка у змові з поліцією викрала самотнього пенсіонера заради його 3-кімнатної квартири. Злочинці годували 58-мирічного чоловіка наркотиками та змушували його переписати на них житло, повідомляє кореспондент ТСН.

Коли ж пенсіонер відмовився, зловмисники забрали його паспорт, переклеїли фото і оформили квартиру на іншу особу. Далі жертву збиралися вивезти до Маріуполя, а квартиру – продати. Але не встигли – зникнення чоловіка помітили його сусіди і звернулися до поліції. “Ми дивимось – його нема і нема. Вже всі сусіди думали, що він вже там мертвий і поліцію викликали неодноразово і в жек дзонили, щоби якось зайти”, – розповіла одна з сусідок.

ВідеоНа Київщині затримали банду грабіжників, які скоїли злочини по всій Україні

Поліцейські знайшли та визволили з неволі чоловіка, а також затримали п’ятьох викрадачів. Один із них – сам працівник правоохоронних органів. “В нього забрали телефон і особисті документи. У квартирі постійно була особа, яка не давала йому ключів від вхідних дверей, поверх був високий, порядка восьмого, тому через вікно вилізти можливості теж не було”, – розповів прокурор Тарас Величко.

Можливо, шахраїв було більше, адже відомо, що саме силовики силоміць забрали потерпілого з його квартири і перевезли до місця утримання. Тепер зловмисникам загрожує до 8 років в’язниці. Потерпілий під охороною, а його квартира під арештом. “Вони поставили його в наркотичну залежність щодо важких нароктиків, які постійно йому привозити. Донесли таку легенду, що він офіційно знаходиться у розшуку, його шукають правоохоронні органи і, фактично, наші підозрювані ніби допомагають йому переховуватись”, – розповів керівник управління внутрішньої безпеки Львівщини департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України Роман Рибіцький.


Реклама

А поділитися?