У Львові бандити у змові з поліцейськими викрадали самотніх людей заради їх житла

logo
117127_u_lvovi_banditi_u_zmovi_z_policejskimi_vi.jpeg


У Львові у середу, 2 серпня, правоохоронці викрили групу осіб, які у змові з працівниками поліції займались викраденням людей, повідомили в прокуратурі Львівської області.

За версією слідчих, злочинці викрадали та насильно утримували одиноких громадян, щоб заволодіти їх житлом шляхом підробки документів.

Під час одного з 11 обшуків, поліцейські звільнили одного потерпілого, якого вигнали з власної квартири та утримували у іншому приміщенні близько місяця. Всього затримано п’ятьох основних учасників банди, вилучено велику кількість документів на різні житлові помешкання.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах або шляхом незаконних операцій з використанням електрообчислювальної техніки), ч.2 ст. 146(незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.2 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади та службових повноважень працівником правоохоронного органу).

Нагадаємо, що у Запорізькій області двоє депутатів Гуляйпільської міської та районної рад займалися викраденнями людей та вимаганням грошей.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...