У Львові безкоштовно чіпують собак

logo
139497_u_lvovi_bezkoshtovno_chipujut_sobak.jpeg


06.10.2017, 16:21

чипирование собакУ Львові безкоштовно прочіпують п’ять тисяч домашніх собак. Про це повідомляє “Львівський портал”. 

До кінця 2017 року у Львові безкоштовно прочіпують п’ять тисяч домашніх собак. Ідентифікація тварин має багато переваг, перш за все для їх господарів та для безпеки міста в цілому, говорять організатори. Найбільш дієвим способом ідентифікації є чіпування, вживлення підшкірного чіпа з внесенням тварини до електронної бази, де міститься інформація про собаку та його господаря.

За словами директора ЛКП “Лев” Оксани Кошак, чіпування дозволить господарям швидко знайти свого улюбленця у випадку, якщо тварина загубилася. Також чіпування має ряд переваг.

“Перша перевага – виявлення загубленої тварини і доведення, що ця тварина належить тому чи іншому господарю, також можна виявити власників, які “викидают” тварини на вулицю. І третя перевага – це потужний контроль за вакцинацію, адже ми вболіваємо за те, щоб таке явище як сказ не мало місця в нашій країні та місті”, – зазначила вона.

Безкоштовне чіпування стало можливим завдяки гранту міжнародної організації DogTrustWorldwide. Основні вимоги до власників, які хочуть чіпувати тварин:

чіпують лише собак
людина має зареєструвати свою собаку попередньо у міській базі даних
у собаки обов’язково має бути щеплення від сказу.

Перелік та адреси закладів, які чіпують собак, львів’яни можуть знайти на сайті animal-id.info.

Во Львове бесплатно прочипируют пять тысяч домашних собак. Об этом сообщает “Львовский портал”. 

К конца 2017 года во Львове бесплатно прочипируют пять тысяч домашних собак. Идентификация животных имеет много преимуществ, прежде всего для их хозяев и для безопасности города в целом, говорят организаторы. Наиболее действенным способом идентификации является чипирование – внедрение подкожного чипа с внесением животные в электронную базу, где содержится информация о собаке и его хозяине.

По словам директора ЛКП “Лев” Оксаны Кошак, чипирование позволит хозяевам быстро найти своего любимца в случае, если животное потерялось. Также чипирование имеет ряд преимуществ.

“Первое преимущество – выявление утерянного животного и доказательство, что это животное принадлежит тому или иному хозяину, можно выявить владельцев, которые выбрасывают животное на улицу. И третье преимущество – это мощный контроль за вакцинацией, ведь мы переживаем за то, чтобы такое явление как бешенство не имело места в нашей стране и городе”, – отметила она.

Бесплатное чипирование стало возможным благодаря гранту международной организации DogTrustWorldwide. Основные требования к владельцам, которые хотят чипировать животных:

чипируют только собак
человек должен зарегистрировать свою собаку предварительно в городской базе данных
у собаки обязательно должна быть прививка от бешенства.

Перечень и адреса учреждений, где чипируют собак, львовяне могут найти на сайте animal-id.info.


А поділитися?