У Львові частують “Коктейлем на трьох”

logo
30786_u_lvovi_chastujut_koktejlem_na_troh.jpeg


Виставку живопису із такою назвою розгорнуто в арт-просторі «Зелена канапа», що на вул. Вірменській , 7. 

«Коктейль на трьох» – це спільна експозиція львівських художників Зоряни Гарбар, Володимира Стецули  та Ігоря Колісника. «Кожен із них має власну творчу манеру, проте, завдяки схожості підходу до живопису, їх твори доповнюють одне одного та гарно поєднуються», – говорить  мистецтвознавець Олеся Домарадзька.

Живопис Зоряни Гарбар, яка працює в сучасному авангардному стилі, куратор виставки порівнює з міцним алкоголем, називаючи її доробок безкомпромісно сміливим, формалістичним, часто – абстрактним та водночас – експресивним.

Зоряна Грабар  є лауреатом міжнародного «Осіннього салону-2000» у Львові.  Мала 13 персональних виставок в Україні та Німеччині, брала участь у 101 колективній виставці в Україні та за кордоном – у Польщі, Канаді, Німеччині, Бельгії, Італії, Бразилії, Франції, Угорщині, Ізраїлі, Іспанії,Румунії та Литви. Учасник багатьох благодійних арт-проектів. 28 її робіт зберігається у Музеї сучасного мистецтва в Києві.

Володимир Стецула працює у напрямі “contemporary art”. Учасник понад 50 всеукраїнських і міжнародних виставок у Польщі, Хорватії, Словаччині, Угорщині, Румунії, Литві, США, Франції, Нідерландах, Бельгії, Німеччині, Італії, Бразилії, Австралії, Японії, Канаді, Ізраїлі. Автор близько 30 персональних виставок. Куратор «Коктейлю на трьох» називає живопис Володимира Стецули «інгредієнтом», що збуджує сексуальну енергію: «М’який і фруктовий, завдяки ніжно пастельним кольорам, він викликає грайливий настрій..».

Щодо творів Ігоря Колісника (а він є головним художником «Гал- Експо»),  то у цьому «коктейлі» в «Зеленій канапі» вони виконують  місію ароматизатора, що дасться чути поступово. «Ігор представив чорно-білі картини, в які додаватиме кольору уже на виставці», – говорить Олеся Домарадзька. Розпочав колорування Колісник на відкритті виставки й обіцяв колорувати щодня, аж до закриття експозиції, щоби у такий спосіб змінити посмак мистецького коктейлю. І цей «посмак» має засмакувати (даруйте за тавтологію) багатьом, позаяк, за словами мистецтвознавця Богдана Шумиловича, «Колісник – це добра живописна пляма на тлі галицького мистецтва і дизайну останніх років…»

Поласувати «Коктейлем на трьох» у «Зеленій канапі» можна  до 30 жовтня.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА.

А поділитися?