У Львові через сміттєвий колапс скликали віче

logo
104471_u_lvovi_cherez_smittevij_kolaps_sklikali_.jpeg


Андрій Садовий вважає, що ситуацію вдалося змінити лише завдяки акції голодування, яку влаштували на ґанку Адміністрації Президента троє депутатів “Самопомочі”. Утім, критично налаштовані містяни, які також прийшли на віче, почали вигукувати – “Ганьба”, бо вважали, що сміттєву проблему розв’язали тільки після того, як мер Садовий погодився перекласти вирішення цього питання обласній владі й та почала вичищати місто буквально того ж дня, тоді як Садовий місяцями був неспроможний із цим впоратися. Організатори акції таких містян назвали провокаторами.

Віче у Львові

Віче у Львові

Проблеми із вивезенням сміття у Львові почалися понад рік тому. Наприкінці травня на Грибовицькому полігоні сталася пожежа та зсув. Відтоді його не експлуатують. Спільної мови з іншими населеними пунктами, куди можна було б вивозити непотріб, влада міста не знайшла. Отже, на початок цього тижня у Львові накопичилося 12 тисяч тонн непотребу.

Віче у Львові

Віче у Львові

У середу до Львова приїздила урядова комісія, яка запропонувала передати питання вивезення з міста сміття у компетенцію обласної влади. Зрештою у п’ятницю міський голова дав на це згоду. За вчора з міста вивезли майже 700 тонн непотребу. Але, за інформацією мерії, надлишковими все одно залишаються 10 тис. 700 тонн сміття.

А поділитися?