У Львові через сніг зійшов із рейок трамвай

logo
39316_u_lvovi_cherez_snig_zijshov_iz_rejok_tram.jpeg


Автівки на кризі розгортало та кидало в замети. У місті зупинилися трамваї, бо один із них зійшов із рейок. Від катастрофічних заторів місто врятувало лише те, що чимало автовласників чи то побоялися вранці сідати за кермо, чи то просто не зуміли відкопати зі снігу свої машини – приватного транспорту на шляхах було небагато. Навіть не всі автобуси спромоглися виїхати на свої маршрути.

ТСН. 19:30
Сьогодні, 20:10

Шляхи були важкопроїзними майже добу. На шляхах ще ускладнений рух. За словами міських чиновників, сто одиниць снігоочисної техніки працює цілодобово, проте результат помітно не всюди. Подекуди у місті під ногами суцільний лід. Біля самого входу в ратушу великі кучугури.

За словами міських чиновників, сто одиниць снігоочисної техніки працює цілодобово, проте результат помітно не всюди, подекуди під ногами суцільний лід. Біля самого входу в ратушу досі лежать великі кучугури. “Треба враховувати можливості техніки, яка є в наявності, тому ми продовжуємо працювати в реаліях техніки, яка є”, – пояснив директор департаменту житлового господарства Львівської міської ради Сергій Бабак.

В області ж подолання негоди для двох чиновників обернулося звільненням: через погане розчищення доріг поплатився посадою голова райадміністрації міста Броди та керівник дорожнього господарства Городоцького району. На недоліки роботи дорожників указує чи не кожен водій. Надзвичайникам навіть довелося везти породіллю назустріч швидкій, яка не змогла пробратися заметами – завдяки важкій техніці жінку таки вдалося доправити до лікарні вчасно.

Напередодні повідомлялося, що через снігопад у Львівській області введено обмеження руху на дорогах загального користування. ТСН.ua наживо слідкує за перебігом погоди та наслідками негоди.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...