У Львові депутати “подарували” забудовнику півмільйона гривень

logo
139407_u_lvovi_deputati_podaruvali_zabudovniku_p.jpeg


depositphotos 35392383 stock photo money bag with hryvnaУчора, 5 жовтня,  депутати Львівської міської ради проголосували «за» часткове звільнення від сплати у місцевий бюджет забудовником ТзОВ «Метгал» 531 151,40 гривень. Про це повідомляє депутат міськради Ігор Телішевський.

“За таке рішення, всупереч здоровому глузду і з порушенням процедури розгляду, депутати Львівської міської ради від партій «Самопоміч», ББП «Солідарність», «Громадянська позиція» та «Народний контроль» проголосували на сесії Львівської міськради.

40 львівських депутатів проголосували за те, щоб підприємство ТзОВ “Метгал” офіційно не платило коштів місту. «Замість ремонту шкіл, садочків, лікарень, які у більшості випадків знаходяться в аварійному стані, депутати міськради списують чималу суму підприємству. На ці гроші, щонайменше, можна було повністю замінити вікна у двох міських школах. Ми будемо звертатись до правоохоронних органів із заявою щодо підозри у корупційній змові. Нехай це буде прецедентом у міськраді, але такі «договорняки» час припиняти!.Часи сумнівної єдності в причинені Львову шкоди минули», – обурюється детутат ЛМР від фракції «УКРОП» Ігор Телішевський.

За умовами Ухвали міської ради від 03.04.2008 № 1697 “Про порядок залучення коштів інвесторів (замовників, забудовників) на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова“ забудовник мав внести до міського бюджету 581 187,71 гривень.


А поділитися?