У Львові десять шкільних працівників попалися на корупції

logo
24822_u_lvovi_desjat_shkilnih_pracivnikiv_popal.jpeg


Впродовж 2014-2016 років управління освіти Львівської міськради здійснило перевірки у дев’яти школах міста через скарги батьків щодо  незаконного збору та використання батьківських коштів. Про це йдеться в відповіді  управління освіти міськради на інформаційний запит Львівського порталу.

5

Так, впродовж 2014-2015 рр. управління освіти ЛМР на підставі звернень громадян, з метою розслідування фактів незаконного збору та використання батьківських коштів здійснило перевірки у СЗШ №34, ЛНВК ім.В.Стуса «спеціалізована школа І ступеня – гімназія міжнародних відносин», СШ№69, СЗШ №73, СЗШ №86, СЗШ №92, СЗШ №98, Авторській школі «Тривіта» та ЛСЗШ І-ІІ ст.. «Школа радості».

«За результатами проведених перевірок у 8 закладах виявлено порушення Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров я, соціального захисту, культури, науки, спорту і фізичного виховання для потреб їх фінансування, затверджено постановою «Про благодійництво та благодійні організації». Десять винних осіб притягнуто до відповідальності», – йдеться у документі.

Детальніше про збори коштів у школах та їх законність читайте тут.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...