У Львові дисиденти з 15 країн світу підготують звернення до світових урядів

logo
36326_u_lvovi_disidenti_z_15_krajin_svitu_pidgo.jpeg


До Львова приїдуть колишні політв’язні СРСР. 10-11 листопада у нашому місті відбудеться форум дисидентів. Ця зустріч присвячена 40-річчю від дня заснування Української Гельсінської групи. На форумі будуть присутні дисиденти з 15 країн світу.

«Головна думка проведення цього форуму – це негативні тенденції, які розвиваються у світі, у мене таке враження, що уряди, але не народи, знову почали розштовхувати один одного кулаками, і в таких умовах і такій ситуації дуже важливо почути голос тих, які свого часу протистояли насильству і будь-яким спробам згорнути свободу людини», – зазначив дисидент, організатор форуму Мирослав Маринович.

Щоправда, зустріч відбудеться за зачиненими дверима з міркувань безпеки. Адже на форумі будуть присутні багато російських дисидентів, політв’язні з Вірменії, а також кримські татари, зокрема Рефат Чубаров та Мустафа Джемілєв.

До речі, перший раз форум проводили у 2012 році в Сімферополі. Політв’язні хочуть укласти звернення до світових урядів, його оприлюднять 11 листопада ввечері.


Реклама

А поділитися?