У Львові дітям учасників АТО зробили модні зачіски

logo
109172_u_lvovi_ditjam_uchasnikiv_ato_zrobili_mod.jpeg


myfather_html_152ab1a2

Краса та вишуканість, мода та грація – завжди цікаві, а особливо для молодого покоління. Стильні стрижки і зачіски, а ще святковий настрій із солодкими частунками від відомої волонтерки Ольги Тесляк – такою є спільна акція «По-сучасному», розпочата модним салоном краси «SHAMANI» (вул. Манастирського, 2а) спільно із соціальним мегапроектом «Мій тато захищає Україну».

По-сучасному із Шамані-2

Для дітей учасників АТО така акція стала справжнім святом. Адже кожен із них отримав у подарунок від майстрів салону не лише модну стрижку і зачіску, але й прекрасний настрій, який перед фотосесією відобразився на їхніх радісних обличчях.

По-сучасному із Шамані-6

Креативні, модельні та сучасні стрижки – в такому стилі вийшли із «SHAMANI» юні модники. «По-сучасному» в салоні краси втілили бажання кожного маленького відвідувача, створивши неповторний образ справжніх джентльменів і леді.

По-сучасному із Шамані-10

Такі акції відбуватимуться в рамках мегапопулярного соціального проекту «Мій тато захищає Україну» на постійній основі. Керівництво та майстри модної студії краси розуміють, що добрі справи, які вони на благодійних засадах творять для діток наших Героїв, повернуться сторицею і назавжди хорошим настроєм оселяться поруч.

По-сучасному із Шамані-9

Про запис нової групи діток учасників АТО та дітей із багатодітних сімей буде повідомлено додатково в оголошеннях від соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну».

По-сучасному із Шамані-4

А поділитися?Вам має сподобатись...