У Львові доповнили проект бюджету на 2017 рік. На що підуть гроші

logo
37810_u_lvovi_dopovnili_proekt_bjudzhetu_na_201.jpeg


Сьогодні, 8-го листопада, виконавчий комітет схвалив основні показники проекту бюджету на 2017 рік.
фото: zib.com.ua

фото: zib.com.ua

Як пояснив директор департаменту фінансової політики ЛМР Олег Іщук, після розгляду на депутатських комісіях внесені доповнення до проекту бюджету, схваленого на виконкомі 21-го жовтня.

«Виконком затвердив основні показники бюджету 2017 року. Після опрацювання в різних комісіях на розгляд було винесено доповнення до того, що виконком пропонував раніше. Ці доповнення ми будемо враховувати у проекті бюджету», – зазначив Олег Іщук.

Зокрема, на створення центру «Місто літератури» – 450 тис. грн,
на проведення інвентаризації земель – на 500 тис. грн більше,Інституту міста додадуть 1 мільйон гривень,
на навчання працівників – 750 тис. грн,
на Програму національно-патріотичного виховання  дітей та молоді – 2 млн 300 тис. грн.

Олег Іщук додав, що, враховуючи надходження державних субвенцій, загальний обсяг бюджету буде змінюватись: «Оскільки є такі поняття як медична субвенція, освітня субвенція  і субвенція на соціальний захист. Ці суми ми маємо попередні, після того як держава схвалить бюджет у другому читанні, він дасть нам точні цифри і ми просто внесемо зміни до нашого бюджету».

Також, за його словами, в цьому році держава виділяла кошти на зарплати працівників шкіл та на утримання закладів освіти. А в цьому році державна субвенція виділятиметься тільки на зарплату педагогічного персоналу, все інше «лягає» на місцеві бюджети. Щодо медичної субвенції, то в цьому році держава виділяла кошти на утримання всіх медичних закладів, в наступному ж році – комунальні платежі та енергоносії оплачуватимуть з міського бюджету.

Додамо, міський бюджет розглядатимуть та затверджуватимуть на засіданні сесії Львівської міської ради у четвер, 10-го листопада.

 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...