У Львові дозволили приватизувати цирк та ще два десятки держпідприємств

logo


Перелік підприємств, що підлягають приватизації протягом 2017-2020 років оприлюднило на своєму сайті Міністерство економічного розвитку і торгівлі.Богдан Петренко

Богдан Петренко

Документ є однією зі складових стратегічного бачення управління державними підприємствами, що оприлюднено на сайті міністерства 10-го липня цього року. 

Крім Львівського цирку, під приватизацію планують передати ще з десяток державних цирків, зокрема, Дніпропетровський, Запорізький, Одеський, Криворізький, Харківський та Національний. 

Львівських підприємств загалом на приватизацію віднесено близько двадцяти. Серед них «Львіввугілля» з його шістьма шахтами, ПАТ «Львівська вугільна компанія», Львівський державний ювелірний завод, проектні інститути «Містопроект» та «Львівдіпрокомунбуд» та інші установи. 

Згідно з цим передіком, загалом приватизації підлягають 894 із 3444 існуючих держпідприємств. Решта підприємств будуть ліквідовані або передані в концессію.

У державній власності рекоменодовано залишити майже чотириста підприємств. Серед таких зокрема Театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької, «Арена Львів», Бронетанковий завод. 

«Розроблена концепція є основою подальшого реформування сфери управління державною власністю та одним із зобов’язань, які Україна взяла на себе в рамках домовленостей із Міжнародним валютним фондом», — повідомили в міністерстві.