У Львові фінішував юнацький Чемпіонат України-2017 з дзюдо

У Львові, в приміщенні легкоатлетичного манежу спортивної бази Міністерства оборони України упродовж двох днів тривав Чемпіонат України-2017 з дзюдо серед юнаків та дівчат віком до 15 та 16 років.

Участь в національному юнацькому чемпіонаті взяла рекордна кількість спортсменів – 698 дзюдоїстів з 23-ох областей України, з-поміж яких також були представники Донеччини та Луганщини, пише офіційний сайт НОК України.

«Дзюдо, як вид спорту має великий потенціал у нашому місті і ми пишаємося, що саме Львів цьогоріч отримав право на проведення юнацького чемпіонату України і вже сьогодні ми можемо впевнено заявити про те, що ці змагання стали рекордними, як за кількістю учасників, так і за їхньою географією», – зазначив президент Львівської обласної федерації дзюдо Роман Грицевич.

В церемонії урочистого відкриття змагань брали участь народний депутат України Оксана Юринець, почесний консул Австрії у Львові Маркіян Мальський, срібний призер Олімпійських ігор з боксу Андрій Котельник, головний тренер збірної команди України з дзюдо Віталій Дуброва, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода, новоспечена чемпіонка Європи з дзюдо Дар’я Білодід та інші.

Окрім хороших організаторських здібностей львів’яни продемонстрували також високий рівень спортивної майстерності. В ході запеклих поєдинків переможцями змагань стали: Лимонова Анастасія (вагова категорія до 44 кг) та Цімко Ольга (до 57 кг), «срібло» здобув Поляков Вадим (до 73 кг), бронзові нагороди вибороли Яремчишин Наталя (до 40 кг) та Медвідь Андрій (до 73 кг).