У Львові хочуть підняти вартість паркування поза межами центру

logo
27067_u_lvovi_hochut_pidnjati_vartist_parkuvann.jpeg


ЛКП «Львівавтодор» пропонує збільшити вартість паркування у другій зоні до 5 грн за годину.
Фото: zik.com.ua, lviv.comments.ua, lvivpost.net, privatbank.ua, rius-hotel.lviv.ua, infoua.org

Фото: zik.com.ua, lviv.comments.ua, lvivpost.net, privatbank.ua, rius-hotel.lviv.ua, infoua.org

Із відповідним проханням  ЛКП «Львівавтодор» звернулося до депутатської  комісія інженерного господарства Львівської міськради. Як повідомив Tvoemisto.tv директор ЛКП, така ідея виникла після підвищення вартості паркування у першій зоні.

«Зросла плата за оренду землі,енергоносії та змінилася мінімальна заробітня плата , – наголошує Олег Береза . – Останній раз вартість паркування збільшувалась у 2009 році. У зв’язку з тим ,що збільшилась ціна для першої зони паркування, за всіма економічними показникам ціна у другій зоні паркування теж повинна змінитися».

Зазначимо, наразі вартість стоянки у другій зоні паркування – поза межами центру міста – складає  2 грн за годину.

Однак начальник відділу з паркування ЛКП «Львівавтодор» Сергій Париляк, що це ще далека перспектива. «Прогнозовано, що ціна на паркування у 2 зоні найближчим часом не зміниться. То є доволі тривала процедура», – додав Сергій Париляк.

Нагадаємо, депутати Львівської міськради на сесії 15 вересня внесли зміни до ухвали «Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова». Відтак, плата за паркування транспортних засобів на закритих паркувальних майданчиках на вул. Валовій складає 8 грн/год., а на відкритих – 6 грн/год.

Підготував Юрій Чміль

Цей матеріал було підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки міжнародного медіа-проекту MyMedia


Реклама

А поділитися?