У Львові й Краковці патрулюватимуть 9 та 10 вересня додаткові посилені наряди поліції

logo
129576_u_lvovi_j_krakovci_patruljuvatimut_9_ta_1.jpeg


09:20 9 вересня 2017 р.

В обласному управлінні поліції запевнили, що вона спільно з громадськими активістами «готова забезпечити публічний порядок під час масових заходів поблизу митного переходу».

У Львівському обласному управлінні поліції повідомили напередодні ввечері: «Начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Валерій Середа  взяв участь у спільній нараді щодо визначення ризиків, координації дій по забезпеченню публічного порядку та недопущенню провокацій під час проведення масових заходів поблизу митного переходу «Краковець-Корчова» 9 та 10 вересня. Участь у нараді взяли також голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, керівники правоохоронних органів Львівщини, представники органів місцевого самоврядування та громадські активісти».

«Представники громадських організацій закликали керівництво області та правоохоронних структур Львівщини не допустити провокацій та посилити безпеку учасників масових акцій, що відбудуться 9 та 10 вересня у Львові та області, зокрема поблизу митного переходу «Краковець-Корчова». За словами активістів, під час проведення акцій можуть бути вчинені провокації, участь у яких можуть взяти озброєні люди», – поінформували також в обласному управлінні поліції.

Валерій Середа наголосив: «Ми намагались визначити та оцінити усі ризики цих акцій, розробили низку превентивних заходів щоб запобігти провокаціям та правопорушенням, а також забезпечити порядок та координацію дій правоохоронців під час їх проведення. Головна задача, яка стоїть перед нами – зробити все, щоб жоден з учасників акцій не постраждав».

В обласному управлінні поліції також запевнили: «У першу чергу, створені додаткові посилені наряди поліції, які нестимуть службу безпосередньо на місцях проведення масових заходів. Особливу увагу правоохоронці звертатимуть на підозрілих осіб та автомобілі, виявлятимуть зброю. Вибухотехніки та кінологи обстежуватимуть виявлені небезпечні та підозрілі предмети. Крім того, додаткові слідчо-оперативні групи реагуватимуть на звернення про вчинення злочинів та протиправних дій».

Очільник поліції Львівщини закликав учасників акцій: «Я прошу з розумінням поставитись до запланованих заходів безпеки, оскільки це робиться для збереження життя та здоров’я громадян. Будьте взаємоввічливими, толерантними та негайно повідомляйте правоохоронцям про виявлені небезпечні чи підозрілі предмети, а також про осіб, котрі поводяться агресивно чи готуються до вчинення злочину».

Про це повідомили на сторінці Львівського обласного управління поліції в інтернет-мережі «Facebook». Як інформував «Щоденний Львів», член ради партії «Рух нових сил» Семен Кривоніс запевнив: «9 вересня ми починаємо розбивати табір безпосередньо біля пункту пропуску «Краковець», відтак, в’їзд до пункту пропуску на Львівщині заблокований колючим дротом – Держприкордонслужба запровадила на Львівщині додаткові тимчасові обмеження.

А поділитися?Вам має сподобатись...