У Львові копи врятували собаку, якого збив і залишив помирати водій

logo
139697_u_lvovi_kopi_vrjatuvali_sobaku_jakogo_zbi.jpeg


Спершу патрульні думали, що собака загинув, але коли взяли його на руки, то відчули слабке серцебиття тваринки.

У Львові під час патрулювання поліцейські помітили на проїзній частині травмованого собаку.

Тваринка виявилася йоркширським тер’єром, передає Патрульна поліція України. Зазначається, що собаку збив невідомий і залишив помирати на проїзній частині.

Читайте також: У Кропивницькому копи врятували 4-річну дівчинку, матір якої залишила її надовго саму вдома

Спершу патрульні думали, що собака загинув, але коли взяли його на руки, то відчули слабке серцебиття тваринки. Патруль одразу доставив собаку до однієї з ветлікарень. Поліцейські сплатили лікування за власний кошт.

“У мене і в напарника є собаки. Ну не змогли ми його залишити у траві помирати. І грошей на лікування не шкода було віддати. Якщо він виживе і власник не знайдеться, то я або напарник заберемо його собі. Дивує людська байдужість”, – розповів інспектор 3 батальйону патрульної поліції Львова Павло Дудник.

Собаку, якого збив і залишив помирати водій, врятували патрульні Львова Під час патрулювання поліцейські помітили на пр…

Опубліковано Патрульна поліція України 7 жовтня 2017 р.

Пораненій тварині проводять інтенсивну терапію. Лікар зазначила, що пес уже був в агонії, коли його привезли патрульні, однак його серце сильне і він чіпляється за життя.

Нагадаємо, раніше у Львові копи приїхали на виклик до непритомного чоловіка у під’їзді та врятували його від смерті. 43-річному чоловіку стало зле у ліфті, сусіди витягли його на сходи. Коли ж приїхали патрульні, у нього зупинилося серце. Правоохоронець Роман Кліщ взявся робити непрямий масаж серця і за лічені секунди повернув чоловіка до життя. 

ВідеоУ Львові патрульний врятував чоловіка, у якого зупинилося серце


Реклама

А поділитися?