У Львові люди у двох місцях перекрили дорогу

logo
57941_u_lvovi_ljudi_u_dvoh_miscjah_perekrili_do.jpeg


У Львові на знак протесту через ситуацією зі сміттям у місті перекрили дорогу на вул. Широкій та Шевченка.

За інформацією прес-служби патрульної поліції Львова, близько 30 осіб ходять по пішохідному переході на вул. Широкій. Переважна більшість з них молоді люди, уточнили в поліції. Зі слів учасників, акція протесту триватиме годину.

«Акція протесту у зв’язку із ситуацією зі сміттям у м. Львові. Наразі орієнтовна кількість учасників 30 чол.», ― пояснили у прес-службі патрульної поліції.

Люди тримають плакати з надписами «Геть сміттєву мафію!», «Ні Грибовичам-2 на Білогорщі».

Також у патрульній поліції зазначили, що їм надійшло повідомлення про перекриття вул. Шевченка. Екіпаж інспекторів вирушив на місце.

Нагадаємо, вчора, 24 січня, італійські інженери не змогли налаштувати пресувальну лінію в Рясному через те, що протестувальники їх не пропустили. При в’їзді в цех мешканці Рясного та представники радикальних організацій розклали намет.

Сьогодні, 25 січня, на комісії з надзвичайних ситуацій Львівської ОДА пообіцяли протягом тижня вивезти зі Львова все сміття. Комісія визначила п’ять полігонів у області, куди протягом тижня вивезуть усі відходи зі Львова.

У кожному районі Львова міськрада затвердила перелік ділянок для організації тимчасових майданчиків для перевантаження та брикетування сміття .


Реклама

А поділитися?