У Львові люди влаштували сміттєвий пікет (фото)

logo
78993_u_lvovi_ljudi_vlashtuvali_smittevij_piket.jpeg


Новини, 03.04.2017

Тетяна Костенко, 03.04.2017, 09:43

мусор, Леонтовича, вывозНа перехрестя вулиць Леонтовича і Кучера у Львові люди зносять сміття на дорогу. Таким чином вони вирішили перевернути увагу мерії до не вивезеного сміття у місті. Про це повідомляється у спільноті “Варта 1” у Facebook. 

Звечора 2 квітня місцеві мешканці почали зносити сміття на дорогу на перехресті вулиць Леонтовича і Кучера. Таким чином вони намагались привернути увагу мерії до не вивезеного сміття.

На місце прибули поліція і комунальна служба. Проте, як повідомляють очевидці, к 08:00 3 квітня комунальна служба так і не забрала сміття з вул. Кучера і вул. Шалом Алейхема.

На перекресток улиц Леонтовича и Кучера во Львове люди сносят мусор на дорогу. Таким образом они решили привернуть внимание мэрии к не вывезенному мусору в городе. Об этом сообщается в сообществе “Варта 1” в Facebook. 

Вечером 2 апреля местные жители начали сносить мусор на дорогу на перекрестке улиц Леонтовича и Кучера. Таким образом они пытались привлечь внимание мэрии к не вывезенному мусору.

На место прибыли полиция и коммунальная служба. Однако, как сообщают очевидцы, к 8:00 3 апреля коммунальная служба так и не забрала мусор с ул. Кучера и ул. Шалом Алейхема.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...