У Львові медики обговорили реформу охорону здоров’я

logo
39594_u_lvovi_mediki_obgovorili_reformu_ohoronu.jpeg


Cьогодні, 15 листопада, у Львові був проведений круглий стіл медиків в рамках «Національного діалогу».

«Провели у Львові круглий стіл медиків в рамках Національного діалогу. У кого, як не у медичних працівників, питати про стан та проблеми галузі» – повідомила на своїй сторінці у Facebook Ірина Верещук, міський голова Рави-Руської (2010-2015 рр.), експерт з децентралізації.

«Пропозицій до змін озвучили багато – визначити державну стратегію щодо системи охорони здоров’я, подолати неефективність фінансування медзакладів шляхом прорахування кожної послуги, децентралізувати кошти, ввести державне регулювання підготовки спеціалістів відповідно до потреб галузі, мінімізувати бюрократію, зокрема спростити медичні протоколи і багато іншого», – підкреслила Ірина Верещук.

Повідомляється, що це вже третій круглий стіл «Національного діалогу» в регіонах – і третя програма дій по окремим сферам життя, які будуть комплексно представлені у Києві 15 грудня.

Раніше у Слов’янську Донецької області  був проведений круглий стіл на тему соціальної політики в Україні, викликів і механізмів її покращення. Перед тим освітяни з різних регіонів обговорили реформу галузі у рамках Національного діалогу у Кропивницькому.

Повідомляється, що круглий стіл відбувся в рамках громадсько-політичного руху, що розпочинає Національний діалог щодо виходу з соціально-економічної та політичної кризи, зокрема через пошук шляхів і механізмів належного виконання владою базових статей Конституції. Нагадаємо, раніше цей громадсько-політичних рух презентували у Києві.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...