У Львові мешканці будинків можуть самостійно регулювати опалення у помешканнях

logo
64530_u_lvovi_meshkanci_budinkiv_mozhut_samosti.png


Мешканці можуть самостійно регулювати подачу тепла в будинки, встановлюючи комфортну для себе температуру та економити на оплаті за теплопостачання. Адже 96% житлових будинків, які обслуговує підприємство «Львівтеплоенерго», обладнані вузлами обліку теплової енергії. Про це повідомомила прес-служба ЛМР.

ЛМКП «Львівтеплоенерго» централізовано регулює подання тепла мешканцям із врахуванням температури зовнішнього повітря. Коли на дворі суттєво теплішає, об’єкти теплопостачання працюють у економному режимі або призупиняють подачу тепла в будинки.

Однак, мешканці можуть регулювати подачу теплової енергії безпосередньо в будинках: відкрити або закрити подачу тепла на будинковому вводі, а саме:

– при підвищенні температури зовнішнього повітря вище +6 °C можна повністю перекрити подачу тепла на будинок (перекривається тепловий лічильник або запірно-регулююча арматура). Часткове прикриття теплового лічильника заборонене;

– при зниженні температури зовнішнього повітря, подачу тепла можна відновити.

Найкраще, якщо таке регулювання теплової енергії виконує хтось із мешканців будинку. Таке регулювання подачі тепла дає можливість мешканцям не залежати від регулювання подачі теплопостачальною організацією та економити кошти.

До слова, наступного тижня гідрометцентр прогнозує збільшення температури від 6 до 10 градусів тепла.


Реклама

А поділитися?