У Львові мешканцям Залізничного району відновили водопостачання

logo
41733_u_lvovi_meshkancjam_zaliznichnogo_rajonu_.jpeg


Сьогодні, 24 листопада, після підключення водопроводу, який замінили під час реконструкції вулиці Городоцької, водопостачання відновили усім мешканцям.
фото: life.kh.ua

фото: life.kh.ua

Як повідомили Tvoemisto.tv у ЛМКП «Львівводоканал», відновлення водопостачання розпочали ще увечері 23 листопада. Станом на ранок 24 числа усі мешканці Залізничного району отримують воду.

Якщо після підключення водопроводу у львів’ян виникли труднощі, то у «Львівводоканалі» просять повідомляти на гарячу лінію: (032) 240-11-40.

Також львів’ян попереджають про тимчасове погіршення якості води після підключення водопроводу. «Як свідчить наш досвід, після тривалої зупинки водопостачання та спорожнення системи під час запуску води відбувається тимчасове погіршення її якості. Це спричинено передусім незадовільним станом водопровідних трубопроводів, стінки яких під час експлуатації кородують, утворююся частки заліза, які під час заповнення системи потрапляють у воду. Однак, на жаль, промити внутрішньобудинкові мережі ми не зможемо. Відтак, очікуємо збільшення скарг на «жовту воду». Запевняємо наших споживачів, що ми докладемо усіх зусиль, щоб виконати роботи якнайшвидше та найретельніше», – зазначають у ЛМКП «Львівводоканал».

Нагадаємо, водопостачання було обмежено для 65 тисяч мешканців вулиць: Городоцька, Апостола, Курмановича, Руденська, Широка, Сяйво, Любінська, Виговського, Сигнівка, Ряшівська, Патона, Каховська; Терлецького, Проста, Багряного, Рівна, Суха, Окружна, Кондукторська, Кравченко, Народна, Сулими, Спокійна, Зиг-Заг, Канівська, Медведецького, Пташина.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...