У Львові можуть відмінити скандальне рішення мерії

logo
125909_u_lvovi_mozhut_vidminiti_skandalne_rishen.jpeg


В діях виконавчого комітету Львівської міської ради вбачаються ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних дій органу місцевого самоврядування. Про це йдеться у тексті рекомендації мерії Львова від Львівського обласного відділення АМКУ стосовно скасування нічної заборони на продаж алкоголю, передає УНН.

Зокрема, в АМКУ наголошують, що заборона на продаж алкоголю вночі обмежує самостійність підприємств щодо реалізації товарів.

“Виконавчому комітету Львівської міської ради припинити дії щодо встановлення рішеннями від 24.09.2010 № 1272 ” Про заборону реалізації алкогольних напоїв” та від 01.10.2010 № 1319 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 24.09.2010 №1272” заборони роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у стаціонарних об’єктах торгівлі і малих архітектурних формах, окрім закладів ресторанного господарства, з 22.00 год. до 10.00 год., які містять ознаки порушення, що передбачене абзацом 9 частини 2 статті 15 Закону України “Про захист економічної конкуренції” у вигляді вчинення антиконкурентних дій органом місцевого самоврядування, що полягає у встановленні не передбаченої законами України заборони та обмеження самостійності підприємств щодо реалізації товарів”, – йдеться у документі.

Як повідомляв УНН, Львівське обласне відділення Антимонопольного комітету рекомендувало мерії Львова скасувати заборону на продаж алкоголю вночі.

Так, у рекомендаціях АМКУ вказано, що, згідно законодавчими актами України, місцева влада не має повноважень самостійно встановлювати заборону продавати алкогольні напої, за виключенням на час проведення масових заходів,  і ні в якому випадку не на постійний термін.


Реклама

А поділитися?