​У Львові на Дорошенка створять новий мурал

logo
116951_u_lvovi_na_doroshenka_stvorjat_novij_mura.jpeg


В рамках реконструкції площі на початку вулиці Дорошенка планують створити новий мурал на будинку під №7. Львів’ян запрошують на обговорення тематики.

Про це інформують у прес-центрі Львівської міської ради, – пишуть “Львівські”.

Як розповідає Олександра Сладокова, керівник відіділу урбаністики Інституту просторового розвитку, після початку облаштування громадського простору, команда стикнулась із різними проблемами, в тому числі із темами, про які не говорять, але вони є.

Так, в процесі роботи виникла ідея утеплити стіну будинку та створити там тематичний мурал. Для обговорення теми усіх запрошують прийти сьогодні, о 19:00 у ветеранську ресторацію “Патріот”, що на вул. Дорошенка 7.

Додамо, що за планом робіт при створенні громадського простору на вул. Дорошенка, передбачено зелені зони та викладені бруківкою доріжки. Також передбачено використання LED-бруківки. Загальна орієнтовна вартість робіт скалад 650 тисяч гривень. План проекту розробили минулого року.

Зараз на площі виклали бруківку, невдовзі планують висадку дерев. Роботи з облаштування простору мають завершити до кінця літа.

Більше інформації про новини у Львові та області читайте згодом на “Львівських”.


Реклама

А поділитися?