У Львові на машину з жінкою впав стовп (фото)

logo
116102_u_lvovi_na_mashinu_z_zhinkoju_vpav_stovp_.jpeg


31.07.2017, 08:05

улица Богдана Хмельницкого, столб, упал, на машинуУ Львові на вулиці Богдана Хмельницького сталася ДТП, під час якої на автомобіль впав стовп. Про це повідомляється у групі “Варта 1”. Постраждала жінка. 

30 липня о 18:00 на вулиці Богдана Хмельницького, за словами свідків, дві дівчини на чорному джипі на великій швидкості влетіли в синій ВАЗ, за кермом якого була жінка. Від сильного удару ВАЗ в’їхав в стовп, який зламався та впав на автівку.

Дівчата, які їхали на чорному джипі, не постраждали, в їхній машині спрацювала подушка безпеки. Жінку, яка була в синій машині, забрали в лікарню у важкому стані. Як повідомили у Станції швидкої медичної допомоги, стан потерпілої середньої важкості.

Во Львове на улице Богдана Хмельницкого произошло ДТП, во время которого на автомобиль упал столб. Пострадала женщина. Об этом сообщается в группе “Варта 1”. 

30 июля в 18:00 на улице Богдана Хмельницкого, по словам свидетелей, две девушки на черном джипе на большой скорости влетели в синий ВАЗ, за рулем которого была женщина. От сильного удара ВАЗ въехал в столб, который сломался и упал на автомобиль.

Девушки, которые ехали на черном джипе, не пострадали, в их машине сработала подушка безопасности. Женщину, которая была в синей машине, забрали в больницу в тяжелом состоянии. Как сообщили на Станции скорой медицинской помощи, состояние потерпевшей средней тяжести.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...